Roland Mösl - zakladateľ spoločnosti PEGE

Roland Mösl - zakladateľ spoločnosti Planetary Engineering Group Earth - zasvätil svoj život novým konceptom a vynálezom, ktoré majú ľudstvo doviesť do veku slnečnej energie.

Chyba výpočtu Chyba výpočtu
Na slávnostné odovzdávanie Gusiho ceny mieru som vytvoril päťminútové video o svojej práci. Aby som objasnil gigantický omyl, ktorý systematicky ničí našu civilizáciu.


Misia Zem Misia Zem
Môj prejav o stave civilizácie na planéte Zem na slávnostnom odovzdávaní cien 24. novembra v Manile. Zvyšovanie povedomia o nesprávnych výpočtoch je mojím poslaním.


Slávnostné odovzdávanie cien Eurosolar Austria 2008 Slávnostné odovzdávanie cien Eurosolar Austria 2008
Na slávnostnom udeľovaní cien Eurosolar v Laakirchene 4. októbra 2008 získala spoločnosť PEGE cenu v kategórii Médiá za internetovú platformu PEGE.org.


Akademia Guglielmo Marconi: Cena za stavebné inžinierstvo Akademia Guglielmo Marconi: Cena za stavebné inžinierstvo
Dňa 20. septembra 1994 bol Roland Mösl ocenený akadémiou Guglielma Marconiho v Ríme za svoj prínos k novým koncepciám, ako sú obývané solárne elektrárne.


Akademia Guglielmo Marconi: Cena za solárnu energiu Akademia Guglielmo Marconi: Cena za solárnu energiu
20. septembra 1994 udelila akadémia Guglielma Marconiho v Ríme Rolandovi Möslovi vysoké vyznamenanie za jeho zásluhy o budúcnosť slnečnej energie.


Európsky rád za zásluhy Európsky rád za zásluhy
Dňa 24. júna 1994 bol Rolandovi Möslovi v Európskom parlamente v Bruseli udelený Európsky rád za zásluhy za jeho zásluhy o podporu slnečnej energie.


Svetový veľtrh inovácií EUREKA Brusel 1993 Svetový veľtrh inovácií EUREKA Brusel 1993
Koncepcia Plusenergiehaus GEMINI bola na veľtrhu EUREKA 1993 ocenená diplomom Chevalier (rytier). Od 11. februára 1954 ocenenie 1155.
Ocenenia a vyznamenania
Prehľad všetkých objednávok a ocenení, ktoré Roland Mösl získal.


          Roland Mösl - zakladateľ spoločnosti PEGE: Roland Mösl - zakladateľ spoločnosti Planetary Engineering Group Earth - zasvätil svoj život novým konceptom a vynálezom, ktoré majú ľudstvo doviesť do veku slnečnej energie. https://roland.pege.org/slovak.htm