Roland Mösl - założyciel PEGE

Roland Mösl - założyciel Planetary Engineering Group Earth - poświęca swoje życie nowym koncepcjom i wynalazkom, które mają wprowadzić ludzkość w erę energii słonecznej.

Błąd w obliczeniach Błąd w obliczeniach
Na uroczystość wręczenia Pokojowej Nagrody Gusi stworzyłem 5 minutowy filmik o mojej pracy. Aby wyjaśnić gigantyczny błąd w obliczeniach, który systematycznie niszczy naszą cywilizację.


Misja Ziemia Misja Ziemia
Moje wystąpienie na temat stanu cywilizacji na planecie Ziemia podczas ceremonii wręczenia nagród 24 listopada w Manili. Podnoszenie świadomości na temat błędnych obliczeń jest moją misją.


Ceremonia wręczenia nagród Eurosolar Austria 2008 Ceremonia wręczenia nagród Eurosolar Austria 2008
PEGE otrzymało nagrodę w kategorii Media za platformę internetową PEGE.org podczas ceremonii wręczenia nagród Eurosolar w Laakirchen 4 października 2008 r.


Akademia Guglielmo Marconi: nagroda w dziedzinie inżynierii lądowej Akademia Guglielmo Marconi: nagroda w dziedzinie inżynierii lądowej
20 września 1994 roku Roland Mösl został uhonorowany przez Akademię Guglielmo Marconiego w Rzymie za wkład w nowe koncepcje, takie jak inne elektrownie słoneczne.


Akademia Guglielmo Marconi: Nagroda za energię słoneczną Akademia Guglielmo Marconi: Nagroda za energię słoneczną
20 września 1994 r. Roland Mösl otrzymał wysokie odznaczenie od Akademii Guglielmo Marconiego w Rzymie za zasługi dla słonecznej przyszłości.


Europejski Order Zasługi Europejski Order Zasługi
24 czerwca 1994 roku Roland Mösl został odznaczony w Parlamencie Europejskim w Brukseli Europejskim Orderem Zasługi za zasługi dla promocji energii słonecznej.


EUREKA Światowe Targi Innowacji Bruksela 1993 EUREKA Światowe Targi Innowacji Bruksela 1993
Koncepcja Plusenergiehaus GEMINI została nagrodzona dyplomem Chevalier (Rycerz) na EUREKA 1993. Od 11 lutego 1954 roku Nagroda 1155.
Nagrody i odznaczenia
Przegląd wszystkich orderów i nagród, jakie otrzymał Roland Mösl.


          Roland Mösl - założyciel PEGE: Roland Mösl - założyciel Planetary Engineering Group Earth - poświęca swoje życie nowym koncepcjom i wynalazkom, które mają wprowadzić ludzkość w erę energii słonecznej. https://roland.pege.org/polish.htm