Roland Mösl - zakladatel společnosti PEGE

Roland Mösl - zakladatel společnosti Planetary Engineering Group Earth - zasvětil svůj život novým konceptům a vynálezům, které mají lidstvo dovést do věku sluneční energie.

Chyba výpočtu Chyba výpočtu
Pro slavnostní předávání Gusiho ceny míru jsem vytvořil pětiminutové video o své práci. Abych objasnil gigantický omyl, který systematicky ničí naši civilizaci.


Mise Země Mise Země
Můj projev o stavu civilizace na planetě Zemi na slavnostním předávání cen 24. listopadu v Manile. Zvyšování povědomí o chybných výpočtech je mým posláním.


Slavnostní předávání cen Eurosolar Austria 2008 Slavnostní předávání cen Eurosolar Austria 2008
Na slavnostním předávání cen Eurosolar Award v Laakirchenu 4. října 2008 získala společnost PEGE cenu v kategorii Média za internetovou platformu PEGE.org.


Akademia Guglielmo Marconi: Cena za stavební inženýrství Akademia Guglielmo Marconi: Cena za stavební inženýrství
Dne 20. září 1994 byl Roland Mösl vyznamenán Akademií Guglielma Marconiho v Římě za svůj přínos k novým koncepcím, jako jsou obydlené solární elektrárny.


Akademia Guglielmo Marconi: Cena za solární energii Akademia Guglielmo Marconi: Cena za solární energii
Dne 20. září 1994 obdržel Roland Mösl vysoké vyznamenání Akademie Guglielma Marconiho v Římě za své zásluhy o budoucnost sluneční energie.


Evropský řád za zásluhy Evropský řád za zásluhy
Dne 24. června 1994 byl Rolandu Möslovi v Evropském parlamentu v Bruselu udělen Evropský řád za zásluhy o propagaci solární energie.


Světový veletrh inovací EUREKA Brusel 1993 Světový veletrh inovací EUREKA Brusel 1993
Koncept Plusenergiehaus GEMINI byl na veletrhu EUREKA 1993 oceněn diplomem Chevalier (Rytíř). Od 11. února 1954 ocenění 1155.
Ocenění a vyznamenání
Přehled všech zakázek a ocenění, které Roland Mösl obdržel.


          Roland Mösl - zakladatel společnosti PEGE: Roland Mösl - zakladatel společnosti Planetary Engineering Group Earth - zasvětil svůj život novým konceptům a vynálezům, které mají lidstvo dovést do věku sluneční energie. https://roland.pege.org/czech.htm